Hakkımızda

Şehristan Cafe & Restaurant, İstanbul E-5 karayolu üzerinde Marmara Forum ile karşı karşıya, yeşillikler içerisinde bir lezzet durağıdır. Şehristan açık (bahçeli) ve kapalı olmak üzere oturma alanlarında süs havuzları, rengarenk çiçekli ve yemyeşil bahçesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte geçen vakte doyamayacağınız enfes ve nezih bir ortama sahiptir.

Şehristan Restaurant Türk Mutfağı’nın gerçek tatları, lezzetine doyamayacağınız pide çeşitleri, nefis canlı Alabalığı ve asla tadını unutamayacağınız “Şehristan Specialleri” ile misafirlerimizin damak zevkine farklı tatlar katarken, keyifli vakitleriniz bölünmesin diye kablosuz internet, 150 araç kapasiteli otopark, ibadetlerinizi zamanında yerine getirebilmemiz için bay/bayan mescit ve çocuklarınızın güvenle oynayabileceği çocuk parkı imkanlarımız misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Maç seyrinizin unutulmaz anılara dönüşeceği dev ekranlı maç salonumuz ve nargile keyfini tadacağınız nargile bahçesi ile misafirlerimizin hizmetindeyiz.

Dostlarınızla okey oynama keyfini nezih bir ortamda yaşamanız için hazırlanmış okey salonumuz Şehristan Cafe & Restaurant’ta siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Damağınızda yemeklerimizin tadı, aklınızda restaurantımızın adı kalması dileğimizle.

 

Hakkımızda

Şehristan Cafe & Restaurant, yeşillikler içerisinde bir lezzet durağıdır. Bahçeli ve kapalı olmak üzere oturma alanlarında süs havuzları, rengarenk çiçekli ve yemyeşil bahçesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte geçen vakte doyamayacağınız enfes ve nezih bir ortama sahiptir.

İletişim

Copyright © 2020 Şehristan Cafe & Resturant – Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz.